stock-photo-modern-city-and-environmental-technology-concept-sustainable-development-goals

Warsztaty wodorowe

Era wodoru właśnie nadeszła

Oferujemy Państwu kompleksowe szkolenie z zakresu rozwoju, wdrażania i finansowania projektów wodorowych. Podczas szkolenia otrzymają Państwo kompletny zestaw praktycznych informacji nt. szans, ryzyk, kosztów i warunków technicznych wdrażania projektów wodorowych.

Czego dowiedzą się Państwo podczas spotkań

Co oferujemy

Nasi eksperci podzielą się z Państwem wiedzą na temat tego jak zrealizować projekt wodorowy z sukcesem, gdzie kryją się pułapki których nie uniknęły nawet największe podmioty w kraju i za granicą, z czego wynikają koszty wdrażania technologii wodorowych oraz jaka jest amplituda kapitałochłonności na osi czasu projektu. Odpowiemy na pytania dotyczące tego w których ogniwach łańcucha wartości technologii wodorowych nastąpi spadek kosztów, a w których będą one stałe, bądź wzrosną.

 

Nasza oferta składa się nie tylko z komponentu technicznego, ale również regulacyjnego, a także aspektu otoczenia rynkowego ze szczególnym naciskiem na energetykę. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak wyglądały strategie wodorowe poszczególnych państw i jak są redefiniowane w wyniku dziejącej się wojny na Ukrainie.

Slide Title

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content.